• WK Ślusarz 2016/17

    • Wojewódzki Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej 2017

     W dniu  6.04.2017 odbyła się XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi lubuskiej w Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie. Jak co roku do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół z woj. lubuskiego o profilu mechanicznym. Na początku trzeba było zmierzyć się z testem 40 pytań , a następnie w części praktycznej wykonać element wg rysunku wykonawczego z dokładnością do 0,05 mm.

      Nagrody kusiły od początku….

     Od samego początku wiadomą rzeczą jest, że nagrody są przewidziane dla każdego uczestnika konkursu. W  tym roku dzięki sponsorom, głównie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie  Ekonomicznej – Invest Park, Starostwu Powiatowemu w Żaganiu i lokalnym przedsiębiorcom : Lakos, Bosch Serwis Baryła &Tartakowski, Kama, Ro-Ma-Do nagrody rzeczowe były bardzo pokaźne, za co bardzo dziękujemy.

           

     Rozstrzygnięcie konkursu…..

     Wyniku zaciętej rywalizacji miejsce pierwsze w konkursie indywidualnym zajął Kamil Proski – reprezentant Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie, miejsce drugie przypadło Arturowi Masiukowi z PZSTiZ w Świebodzinie oraz Grzegorzowi Zołotucha z CKZiU w Żarach, na trzeciej pozycji znalazł się Krystian Piotrowicz z ZSTiL w Żaganiu.  

         Rywalizacja drużynowa była zaskoczeniem na miejscu I Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie , na II Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach a na trzecim Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Żaganiu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy , umiejętności i chęci rywalizacji, opiekunom wytrwałości w przygotowywaniu uczniów do konkursu, i docenienia trudu ich pracy przez przełożonych. Zapraszamy za rok na  dwudziestą edycję.

     Szczegółowe wyniki przedstawiają tabele poniżej.

      

      

      


     Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie

     Ul. Koszarowa 10, 67-300 Szprotawa

     E –mail: Agnieszka_bk@wp.pl

      

     Koordynator konkursu: Agnieszka Budnik, Ewa Malanowska, Maciej Konopnicki


     Regulamin_Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza ziemi lubuskiej.doc


     protokol_z_konkursu- eliminacje szkolne.doc

  • Kontakty

   • Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie.
   • (68) 376 24 11
   • ul. Koszarowa 10
    67-300 Szprotawa
    Poland
  • Logowanie