• WKSlusarz 2015/16

    • Wojewódzki Konkurs o tytuł Najlepszego Slusarza 

         

     14.04.2016 r. – XIX edycja

     Wojewódzkiego Konkurs

     o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej

      

                

     Kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej za nami…

      

     Dziesięciu uczestników z pięciu szkół województwa lubuskiego 14 kwietnia 2016 roku stanęło do rywalizacji o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej 2016 roku. Organizatorem konkursu od osiemnastu lat jest Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie we współpracy z Izbą Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze.  Patronat nad konkursem od lat sprawuje Lubuski Kurator Oświaty.

     Przemysław Lis z Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie- szkoły będącej gospodarzem konkursu-zajął drugie miejsce różnicą dosłownie jednego punktu.

     W tym roku rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wysoki poziom uzyskanych przez uczestników wyników cieszył zarówno organizatorów konkursu, jak i ich opiekunów.

     Niewątpliwym zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie. Dwaj uczniowie tej szkoły uzyskali pierwsze i trzecie miejsce.

     Miejsce I – Szymon Kaczkowski- Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie

     Miejsce II- Przemysław Lis- Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie

     Miejsce III- Łukasz Piórkowski - Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie

     Puchar Lubuskiego Kuratora oświaty pojechał do najlepszej w klasyfikacji drużynowej szkoły, czyli do Świebodzina. Miejsce drugie drużynowo uzyskali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie Przemysław Lis (II miejsce) i Sławomir Kuziów (miejsce VII). Trzecią drużyna okazała się ekipa Zespołu Szkół Samochodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach- na trzeci wynik w klasyfikacji drużynowej zapracowali Adam Adamczuk (miejsce V) i Adrian Jurczyszyn (miejsce VI).

     Motywacją dla uczestników konkursu, poza prestiżem i uznaniem były na pewno atrakcyjne nagrody rzeczowe, których głównym sponsorem była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. Z o.o. oraz: Lakos sp. Z o.o. w Szprotawie, Starostwo Powiatowe w Żaganiu, Firma KAMA s.c. ze Szprotawy, firma BEWA Piotr Białkowski Wiechlice, Serwis samochodowy BOSCH P.Baryła i J.Tartakowski w Szprotawie, Szawix Auto Serwis M.Mastalerz Szprotawa, Sklep ROMADO W. Kaczor w Szprotawie oraz Urząd Miejski w Szprotawie.

     Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie.

      

     Wszystkim uczestnikom, ich opiekunom i przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i już dziś zapraszamy do nas za rok smiley


     Arkusz konkursowy - KONKURS_WOJEWODZKI_O_TYTUL_NALEPSZEGO_SLUSARZA_ZIEMI_LUBUSKIEJ2016.pdf 

     Zestawienie wynikow indywidualnych XVIII_Konkursu Wojewodzkiego.doc


     Protokol z konkursu 

     Regulamin WKS


     Wcześniejsze edycje 


  • Kontakty

   • Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie.
   • (68) 376 24 11
   • ul. Koszarowa 10
    67-300 Szprotawa
    Poland
  • Logowanie